Bára Zítková
Jáchym ZítekHlavní stránka

Závody

Skály

Vybavení

Články na webech

Fotky na rajčeti

Videa na Vimeu

Kontakt

 Naši partneři:

My a skály

 

22.11. 2015 - shrnutí skal na konci roku 2015

Letos nemáme ve skalách návštěvu ani jednu. Na jaře se nám nechtělo, přes léto jsme nelezli, na podzim se nám nechtělo. No uvidíme. Kromě skal jsme letos přestali i závodit, ale v roce 2016 chce Bára závody opět začít. Třeba se v rámci přípravy na závody a "ladění formy" dostaneme i někam ven :-)

 

Konec skalního roku 2014

Tak ze skal v roce 2014 už nic víc nebylo. Podzimní trénink na MČR a následně na boulderové závody v zimě a na jaře nám sebral veškerý čas a na skály nedošlo.

16. 6. Tak na lezení budeme mít asi celý červenec a část srpna, plánujeme různé několikadenní výjezdy po Evropě. Jsme zatím sami, jedno místo v autě máme volné, takže pokud by se k nám chtěl někdo připojit, budeme rádi. Uvítáme jednotlivce, který se sveze s námi (dopravu hradím, komplet vybavení máme), i třeba jinou rodinu s lezoucími dětmi.

O našich předchozích návštěvách skal viz. naše články.

 

15. 6. Tak se trochu vzpamatováváme z odpočinkovéo lenošení po závodech a opět se nám vrací chuť si opravdu jít zalézt. Nedávno jsme začali naplnu bouldrovat, dnes Bára přelezla 25 metrů dlouhé 6c+na BigWallu, vypadá to, že na léto budeme v celkem dobré formě.

 

5. 6. 2014 Skály v letošním roce dostávají dost "na frak". Prakticky od listopadu do první třetiny května jsme trénovali na závody a na skály se kvůli tomu nedostali. V dubnu Bára využila vynikající formy a realizovala ve skalách několik těžkých přelezů, ale to byly konkrétní projekty a s pohodovým lezením to moc společného nemělo. Tedy alespoň já jako jistič jsem se dost nadřel. Když si děti splnily své sny (u Báry to byl konkrétně vytáhnout El Krakonoše ještě v osmi letech a pak alespoň jedna těžká vícedélka), nastalo vytoužené volno. Pokud jsme šli lézt, tak na překližku a jen na pohodu, pokud jsme jeli někam mimo Prahu, brali jsme s sebou plavky a kola, lezečky a lano zůstaly ve skříni.

 

Vybraná videa z našich výletů do skal:

 

Jura na podzim 2013

 

 

Jura léto 2013

 

 

HoheWand jaro 2013