Bára Zítková
Jáchym Zítek



Hlavní stránka

Závody

Skály

Vybavení

Články na webech

Fotky na rajčeti

Videa na Vimeu

Kontakt

 



Naši partneři:









Výsledky závodů Bára - ročník 2005

 

Datum

Akce

Typ

Pořadí

Skupina


Rok 2016
24.12. Vánoční závody Ruzyně L 1. místo mládež do 15 let
17.12. Vánoční Open Beroun L 1. místo 2005 - 2007
13.12. Pražský opičák B 1. místo 2005 - 2007
19.11. Ruzyňská liga - Boulder B 1. místo 2005 - 2007
19.11. Ruzyňská liga - Lano L 1. místo 2005 - 2007
05.11. ROCK EMPIRE lez. závody U14 L 1. místo 2004 - 2003
05.11. ROCK EMPIRE lez. závody U12 L 1. místo 2005 - 2006
15.10. Mistrovství ČR mládeže L 1. místo 2005 - 2006
08.10. Český pohár mládeže
Praha
L 1. místo 2005 - 2006
25.09. Boulder závody Slaný B 1. místo 2005 - 2006
11.06. Mistrovství Slovenské
republiky

L 1. místo 2005 - 2006
12.04. Boulderové závody Praha Výstaviště

B 1. místo 2005 - 2006
05.04. Gekon Cup - přebor
školní mládeže
L 1. místo 2005 - 2006
02.04. ROCK EMPIRE lezecké závody L 1. místo 2004 - 2006
20.03. Boulderové závody Plzeň B 1. místo 2005 - 2006
21.02. BigWall Open B 1. místo 2005 - 2006
20.02. BigWall Open L 1. místo 2005 - 2006
06.02. Český pohár mládeže
Olomouc
L 1. místo 2005 - 2006

Rok 2015
21.11. Ruzyňská liga 2015 L 1. místo 2004 - 2006
7.11. ROCK EMPIRE L 1. místo 2004 - 2006
6.11. LA SPORTIVA Bouldercontest B 1. místo 2005 - 2007
24.10. MČR L 4. místo 2004 - 2005
26.9. PCCFestival - Czech L 2. místo 2004 - 2005
25.9. Prague Color Climbing L 1. místo 2004 - 2005
1.5. Český pohár v boulderingu II. B 1. místo 2004 - 2005
26.4. Písecký pavouk L 1. místo 2004 - 2005
8.3. Český pohár v boulderingu I. B 1. místo 2004 - 2005
10.1. VysočinaBOULDERCup 2015 B 1. místo* 2004 - 2005
 
Rok 2014
22.11. Ruzyňská liga L 2. místo 2003 - 2005
4.10. Mistrovství ČR L 1. místo 2005 - 2007
28.9. GRAND PRIX PRAGUE L+B+S 1. místo 2005 - 2007
14.9. Mistrovství ve Slaném B 1. místo 2005 - 2007
13.9. T U14 Jičín L 1. místo 2005 a mladší
10.5. iRCC Wolfsberg L 1. místo 2005 - 2006
6.4. iRCC Zagreb (CRO) L 1. místo 2005 - 2006
23.3. iRCC Tarvisio (ITA) L 1. místo 2005 - 2006
2.3. iRCC Radovljica (SLO) B 2. místo 2005 - 2006
15.2. iRCC Hermagor (AUT) L 1. místo 2005 - 2006
18.1. T U14 Olomouc L 1. místo 2005 a mladší
         
Rok 2013
6.4. Tendon Cup Sobotka L 2. místo 2004 a mladší
20.4. ČPM Praha L 11. místo 2002 a mladší
4.5. ČPM Svitavy L 10. místo 2002 a mladší
1.6. GP Holešovice L+B+S 2. místo 2004 a mladší
28.9. GP Holešovice L+B+S 3. místo 2004 a mladší
3.12. Pražský opičák B 1. místo 2004 a mladší
16.11. Ruzyňská liga L 1. místo 2005 - 2007
         
Rok 2012
6.11. Gekon Cup L 1. místo 2003 a mladší
14.4. Tendon Cup Praha L 3. místo 2003 a mladší
11.11. Ruzyňská liga L 1. místo 2004 - 2002
13.10. Tendon Cup Sobotka L 2. místo 2003 a mladší
 
 

Výsledky závodů Jáchym - ročník 2005

 

Datum

Akce

Typ

Pořadí

Skupina

Rok 2015
1.5. Český pohár v boulderingu II. B 2. místo 2004 - 2005
26.4. Písecký pavouk L 1. místo 2004 - 2005
8.3. Český pohár v boulderingu I. B 2. místo 2004 - 2005
10.1. VysočinaBOULDERCup 2015 B 2. místo* 2004 - 2005
 
 

Datum

Akce

Typ

Pořadí

Skupina

Rok 2014
22.11. Ruzyňská liga L 2. místo 2003 - 2005
4.10. Mistrovství ČR L 3. místo 2005 - 2007
28.9. GRAND PRIX PRAGUE L+B+S 1. místo 2005 - 2007
14.9. Mistrovství ve Slaném B 1. místo 2005 - 2007
13.9. T U14 Jičín L 2. místo 2005 a mladší
10.5. iRCC Wolfsberg L 1. místo 2005 - 2006
6.4. iRCC Zagreb (CRO) L 1. místo 2005 - 2006
23.3. iRCC Tarvisio (ITA) L 1. místo 2005 - 2006
2.3. iRCC Radovljica (SLO) B 2. místo 2005 - 2006
15.2. iRCC Hermagor (AUT) L 4. místo 2005 - 2006
18.1. T U14 Olomouc L 2. místo 2005 a mladší
         
Rok 2013
6.4. Tendon Cup Sobotka L 2. místo 2004 a mladší
20.4. ČPM Praha L 11. místo 2002 a mladší
4.5. ČPM Svitavy L 10. místo 2002 a mladší
1.6. GP Holešovice L+B+S 2. místo 2004 a mladší
28.9. GP Holešovice L+B+S 3. místo 2004 a mladší
3.12. Pražský opičák B 1. místo 2004 a mladší
16.11. Ruzyňská liga L 1. místo 2005 - 2007
         
Rok 2012
6.11. Gekon Cup L 2. místo 2003 a mladší
14.4. Tendon Cup Praha L 3. místo 2003 a mladší
11.11. Ruzyňská liga L 1. místo 2004 - 2002
13.10. Tendon Cup Sobotka L 2. místo 2003 a mladší
         

* pořadí je vztaženo ke kategoriím kluci/holky. Pořadatelé nakonec vyhlásili vše společně, tedy Jáchym byl třetí, Bára druhá.